о.м. Івана Данкевича нагородили почесною відзнакою Хмельницької міської Ради III ступеня
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/01/DSC_9184-176x176.jpg)
Хмельницька міська рада Рішенням 19 сесії від 27 ргудня 2018 року вирішила нагородити Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня голову Хмельницького Обласного Благодійного Фонду «Карітас», митрофорного протоієрея Хмельницького деканату Кам’янець-Подільської Єпархії УГКЦ ДАНКЕВИЧА Івана Тарасовича за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери та благодійної діяльності у місті… Read more »