Вихованці недільної школи у Кам’янці-Подільському власноруч творять ікону Різдва Христового
Коментарі Вимкнено до Вихованці недільної школи у Кам’янці-Подільському власноруч творять ікону Різдва Христового
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2019/01/1-1-176x176.jpg)
12 серпня 2018 року Божого у м. Кам’янці-Подільському утворилась нова парафія УГКЦ на честь Зарваницької Матері Божої. Адміністратор храму отець Тарас Хомюк. До діяльності парафії долучаються сестри-редемптористки, що мають монастир неподалік від храму. Сестри допомагають у катехизації та веденні недільної школи. При парафії діти недільної школи поділені на три групи:… Read more »