Відбулось засідання Хмельницького протопресвітеріату з підготовки Єпархіального Собору на тему “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ”
Коментарі Вимкнено до Відбулось засідання Хмельницького протопресвітеріату з підготовки Єпархіального Собору на тему “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ”
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-24_20-01-0821-176x176.jpg)
З благословення Преосвященнішого владики Івана Кулика, єпископа Кам’янець-Подільської Єпархії, 24 жовтня 2020 року Божого, відбулось деканальне засідання Хмельницького протопресвітеріату з підготовки Єпархіального Собору Кам’янець-Подільської Єпархії на тему “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ”. Розпочали зустріч спільною молитвою, – молебнем до Богородиці, відтак слухали доповіді на тему еміграції, провели панельні дискусії… Read more »