Марш на захист сімейних цінностей
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/Hmelnichani_proydut_marshem_na_zahist_simeynih_cinnostey__1_2016_05_05_05_10_47-176x176.jpg)
15 травня 2016 року у Хмельницькому відбувся Марш на захист сімейних цінностей, у якому взяли участь представники духовенства різних конфесій міста. Зокрема від римо-католицької Церкви був присутній Владика Леон Дубравський та римо-католицьке духовенство, головний вікарій Кам’янець-Подільської Єпархії о.м.Іван Данкевич представляв Українську Греко-Католицьку Церкву, були присутні представники християнських церков протестантського спрямування. Також у заході… Read more »