Храмовий празник на парафії Пресвятої Тройці у м. Хмельницькому
Коментарі Вимкнено до Храмовий празник на парафії Пресвятої Тройці у м. Хмельницькому
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_4044-176x176.jpg)
20 червня 2016 року Божого на парафії Пресвятої Тройці м. Хмельницького відбулась урочиста Свята Літургія з нагоди храмового празника за участі священників Хмельницького деканату, парафіян та вірних з інших парафій міста. Очолив Богослужіння о. Анатолій Венгер. У проповіді, отець зазначив наступне: “Ми у своєму житті зустрічаємося з різними людьми і можемо… Read more »