Парафіяльному храму рівноап. князя Володимира УГКЦ м. Красилова 10 років
Коментарі Вимкнено до Парафіяльному храму рівноап. князя Володимира УГКЦ м. Красилова 10 років
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/15171132_1180011592066942_3253522070766919369_n-176x176.jpg)
27.11.2016 року Божого на парафії рівноапостольного кн. Володимира м. Красилова відбулася Архиєреєська Божественна Літургія з нагоди 10-річчя побудови храму. Божественну Літургію очолив Архиєпископ і Митрополит Василій Семенюк, адміністратор Кам’янець-Подільської єпархії. Також перед Літургією відбулося освячення нового іконостасу. Разом з єпископом співслужили священники Хмельницького деканату. Літургію Своїм співом прикрасили семінаристи Тернопільської… Read more »