Карітас Хмельницький розвіз подарунки дітям від Сятого Миколая
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/DSC_0501-176x176.jpg)
Ось уже п’ятий рік поспіль на базі Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» проводилась благодійна акція «Листи до Святого Миколая». Цьогоріч Чудотворець завітав в гостини не лише до вихованців з рідної Хмельниччини, але й потішив малечу з дружньої Тернопільщини. Так, Святий Миколай зі своїми помічниками відвідав наступні навчальні та реабілітаційні установи:… Read more »