Благодійний фонд Карітас-Хмельницький святкує 15 років своєї діяльності
Коментарі Вимкнено до Благодійний фонд Карітас-Хмельницький святкує 15 років своєї діяльності
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_7259-176x176.jpg)
06 червня 2017 р.Б. відбулись урочисті заходи з нагоди 15-річчя заснування Хмельницького обласного благодійного фонду Карітас. Розпочались святкування урочистою Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, Василій Семенюк, який є також адміністратором Кам’янець-Подільської Єпархії. Відтак, після Літургії відбулось освячення та офіційне відкриття Соціального центру для дітей та… Read more »