День духовної віднови при БФ Карітас-Хмельницький
Коментарі Вимкнено до День духовної віднови при БФ Карітас-Хмельницький
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/23915880_1289472667823399_4363845736804962496_n-176x176.jpg)
23 листопада 2017 року Божого для працівників благодійного фонду Карітас-Хмельницький був проведений день духовної віднови. На запрошення директора благодійного фонду Карітас-Хмельницький о.м. Івана Данкевича до Хмельницького завітав отець Андрій Марчук, директор благодійного фонду Карітас-Тернопіль. Говорили про християнський вимір якості соціальних послуг, про справжнє співстраждання та про істинне служіння. Дякуємо отцю Андрію за цінні… Read more »