На Хмельниччині висадили 370 дерев
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/05/31773099_2011570472439820_7310394822987087872_n-1-176x176.jpg)
В останню декаду квітня Кам’янець – Подільська єпархія активно долучилася до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру». За ініціативи екореферента отця Василя Левицького, а також духовенства та за підтримки Екобюро УГКЦ багато вірних та освітян взяли участь в озелененні своїх територій та навколишнього середовища. За час акції було висаджено майже 370… Read more »