Веселі Канікули та святкування Храмового Празника в селі Оринин
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/07/36751473_700448093680328_8978029967170338816_n.jpg)
Вже стало доброю традицією тиждень перед Храмовим празником проводити Веселі Канікули з Богом в селі Оринин Камянець-Подільського деканату. Кожного дня діти з радістю прибігали до церкви, аби потанцювати з аніматором Юлею Стойковою запальні банси, пограти у веселі ігри з друзями та послухати цікаві катехизації , які для них готував брат… Read more »