У смт. Вовковинці при парафії УГКЦ відбулась акція «Шкільний портфелик»
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-12_11-41-20-271-1-176x176.jpg)
З благословення Преосвященнішого Владики Івана Кулика відбулась акція «Шкільний портфелик». Парафія Пресвятої Трійці спільно із офіцером громади та службою у справах дітей, відвідали шість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, і вручили їм канцелярські товари, засоби гігієни, та новий одяг. Метою проведення даної акції є покращити матеріальне забезпечення учнів… Read more »