(ВІДЕО) У Хмельницькому стартувала щорічна акція «Листи до Святого Миколая»
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/11/фото3.jpg.620x329_q85_box-056012051199_crop_detail-176x176.jpg)
В Хмельницькому стартувала щорічна акція «Листи до святого Миколая». Організовує її вже понад десять років благодійний фонд “Карітас”. Своїми мріями діляться діти-сироти, діти з інвалідністю, малеча із малозабезпечених родин, вихованці інтернатів. Стати Чудотворцем та виконати бажання може кожен із нас. Щиро запрошуємо долучитися та спільно подарувати справжнє свято нашим маленьким… Read more »