На Хмельниччині збудують новий храм УГКЦ
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/ax3-176x176.jpg)
18 лютого Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський і адміністратор Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ Василій (Семенюк) здійснив пастирський візит на парафію Успіння Пресвятої Богородиці м. Полонне. Архиєрей очолив Божественну Літургію, на якій йому співслужили декан Хмельницький о.-мітрат Іван Данкевич та настоятель храму о. Володимир Часковський. Відтак, після Водосвяття, відбувся Чин освячення хреста та… Read more »