У Городку відбулась хресна хода вулицями міста
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/03/29550779_1993809627549238_599079108_n-176x176.jpg)
25 березня 2018 року Божого Із благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка) у м. Городок Хмельницької області відбулась хресна хода вулицями міста з молитвами за мир в Україні. У спільній молитві взяли участь близько 500 осіб різної конфесфйної приналежності. Хрест несли священники, монахині, лікарі, вчителі, молодь та особи старшого віку…. Read more »