На парафії Успення Пресвятої Богородиці смт Чемерівці презентували проект БФ Карітас
Коментарі Вимкнено до На парафії Успення Пресвятої Богородиці смт Чемерівці презентували проект БФ Карітас
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/03/DSC_0258-176x176.jpg)
26 березня 2018 року Божого із благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка), адміністратора Кам’янець-Подільської Єпархії УГКЦ, на парафії Пресвятої Богородиці у смт. Чемерівці відбулася зустріч в рамках програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні», яку організував Хмельницький Обласний Благодійний Фонд Карітас…. Read more »