Благодійна акція «Великодній кошик»
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/04/DSC_0376-176x176.jpg)
Уже традиційно до найвеличнішого свята Воскресіння Христового працівники Хмельницького обласного благодійного фонду “Карітас” підготували та провели благодійну акцію «Великодній кошик». Як завше, мета такого заходу – забезпечити найнеобхіднішими продуктами до великоднього столу певну кількість родин, яким зараз найважче. Це, передусім, багатодітні, малозабезпечені сім’ї, вимушено переселені особи, котрі потрапили у скрутне становище,… Read more »