25-літній ювілей Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ
Коментарі Вимкнено до 25-літній ювілей Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/04/bv_06-176x176.jpg)
22 квітня відбулися урочисті заходи з нагоди 25-ліття заснування Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Архиєрейську Божественну Літургію в Архикатедральному Соборі Тернополя очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у співслужінні Єпарха Бучацького Дмитра (Григорака), Екзарха Луцького Йосафата (Говери) та Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора (Мартинюка). В урочистостях також узяв участь синкел Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ митрофорний… Read more »