Чергова духовна місія капеланів у зоні проведення Операції Об’єднанх Сил
Коментарі Вимкнено до Чергова духовна місія капеланів у зоні проведення Операції Об’єднанх Сил
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2018/12/47679797_263054387664219_2151952402557698048_n-176x176.jpg)
Нещодавно військові капелани Кам’янець-Подільської Єпархії о. Ігор Топоровський, о. Тарас Хомюк і капелан Тернопільсько-Зборівської Єпархії о. Теодор Нагорняк ЧСВВ повернулся із зони проведення Операції Об’єднанх сил. Це відрядження відбулось за спрянням Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського, адміністратора Кам’янець-Подільської Єпархії кир Васлія Семенюка, синкела Кам’янець-Подільської Єпархії о.м. Івана Данкевича та багатьох інших… Read more »