Святкування храмового празника на парафії Зарваницької Матері Божої у м.Кам’янець-Подільський
Коментарі Вимкнено до Святкування храмового празника на парафії Зарваницької Матері Божої у м.Кам’янець-Подільський
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-176x176.jpg)
14 жовтня 2022 року Божого Преосвященний владика Іван (Кулик) очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Зарваницької Матері Божої у м. Кам’янець-Подільський, з нагоди святкувань храмового празника. Співслужили з Архиєреєм адміністратор храму о. Тарас Хом’юк, отець-декан Антон Федик та інші священнослужителі. У своїй промові владика Іван звернув увагу на постать… Read more »