Благодійний фонд Карітас-Хмельницький святкував 20-ту річницю з дня заснування
Коментарі Вимкнено до Благодійний фонд Карітас-Хмельницький святкував 20-ту річницю з дня заснування
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/312402543_483961560436455_4616297365373026584_n-176x176.jpg)
Святкування 20-ї річниці з дня заснування благодійного фонду Карітас-Хмельницький розпочалось урочистою Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій, Преосвященніший владика Іван, єпископ Кам’янець-Подільський, у спвслужінні священників-директорів регіональних осередків Карітас з усієї країни та священників УГКЦ м. Хмельницького. Відтак святкування продовжилось урочистостями у Хмельницькій обласні філармонії, де Карітас… Read more »