У Хмельницькому відбулась зустріч катехитів Кам’янець-Подільської Єпархії
Коментарі Вимкнено до У Хмельницькому відбулась зустріч катехитів Кам’янець-Подільської Єпархії
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2022/11/1667294695871-176x176.jpg)
29 жовтня у Катедральному Храмі Різдва Пресвятої Богородиці Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ відбулося святкування Дня катехита. На святковій Літургії, яку очолив владика Кам’янець-Подільський Іван (Кулик), зібралися духовенство та катехити, щоб просити Бога у благословення та натхнення для служіння у новому навчальному році. Після Божественної Літургії владика Іван вручив канонічні місії катехитам…. Read more »