Парафія свящмуч. Йосафата м. Кам’янця-Подільського відсвяткувала 30-ту річницю з дня заснування
Коментарі Вимкнено до Парафія свящмуч. Йосафата м. Кам’янця-Подільського відсвяткувала 30-ту річницю з дня заснування
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-13_19-41-58-385-176x176.jpg)
У Неділю 27 листопада 2022 року Божого на парафії Святого священномученика Йосафата у м. Кам’янець-Подільський, з нагоди святкувань храмового празника і 30-тиліття заснування парафії відбулась Урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолили одразу три Архиєреї: Преосвященний владика Михаїл Колтун, єпарх Сокальсько-Жовківський, разом із владикою Кам’янець-Подільським Іваном Куликом та місцевим єпископом Римо-Католицької… Read more »