Нерукотворний образ Ісуса Христа вже у Зарваниці

      Коментарі Вимкнено до Нерукотворний образ Ісуса Христа вже у Зарваниці

image_3Чудотворна ікона Лику Христового прибула на Тернопільщину 12 лютого. Її зустрічала у Зарваниці велика кількість вірних, аби поклонитися унікальній реліквії часів земного життя Спасителя.

Архиєрейською Божественною Літургією, котру очолив Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Василій Семенюк, розпочалося урочисте почитання ікони.

image_4«Ми дуже хотіли, щоб у цей нелегкий час ця Ікона прибула в Україну. Це важливо для духовного піднесення нашого народу та національної єдності. Для того, щоб народ просив Ісуса за мир і спокій в Україні. Я вірю, що Ісус вислухає ці молитви, і в Україні запанує мир, повернуться наші хлопці-бійці, а також ті, хто у складний економічний час полишив домівки у пошуках заробітку. Повернеться наша земля, яку загарбали, і Україна стане європейською, багатою, могутньою державою», – зазначив Високопреосвящений Архиєпископ Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк.

Історія оригіналу Нерукотворного образу Ісуса Христа оповита багатьма переказами. Він є особливою реліквією для християн. Починаючи з 1870 року, це лише третій раз, коли Нерукотворний Спас дають для Богопочитання у храмі і тільки вдруге, як Ватикан дозволив прикладатися до реліквії.

На початку 2015 року за благословення Святішого отця Франциска свята реліквія вперше з’явилася в Україні. Сотні тисяч вірян мали унікальну можливість приступити до образу у Соборі Святого Юра у Львові.

Поява святині в Україні – символічний акт підтримки Святим Престолом України у складний для неї час і важливий знак надії.

Розпорядок паломництв у Зарваниці:

12 лютого  – Зарваницький, Теребовлянський деканати, Бучацька єпархія

13 лютого – Козлівський,  Козівський деканати, Бучацька єпархія

14 лютого – Кам’янець-Подільський деканат, Бучацька єпархія

15 лютого – Микулинецький, Бережанський деканати, Бучацька єпархія

Свята Літургія – щодня о 8.00, 10.00, 12.00, 16.00. Вечірня – о 17.00.

16-22 лютого ікона перебуватиме у Архикатедральному соборі УГКЦ Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Тернополя.

Джерело: Тернопільсько-Зборівська Архиєпархія УГКЦ