Митрополит Василій Семенюк освятив новий храм на Хмельниччині

      Коментарі Вимкнено до Митрополит Василій Семенюк освятив новий храм на Хмельниччині

17 вересня Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський та адміністратор Кам’янець-Подільської єпархії Василій (Семенюк) освятив храм Воздвиження Чесного Хреста у с. Смотрич, що поблизу Кам’янця-Подільського. Святиня збудована на пожертви пані Ольги Ганкевич із Торонто (Канада), самого митрополита Василія, а відповідав за будівництво декан Кам’янець-Подільський о. Антон Федик.

«Громада вірних збиралася на молитву біля хреста, закладеного на місці майбутнього храму, упродовж двох років, ? розповідає о. Антон Федик. – Ми спільно гуртувалися у молитві за благодать Божу для нової святині, бо люди села потребують Бога». Священик відзначив, що будівництво тривало один рік.

Архиєпископ Василій здійснив Чин освячення нового храму та престолу, очолив Божественну Літургію, на якій уділив дияконські свячення Степану Яблунівському, випускникові Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Архиєрей закликав вірних гуртуватися навколо святині у молитві за Україну, особисто спілкувався з усіма місцевими жителями, які прийшли на свято, благословив та обняв кожного. Особливу подяку митрополит Василій висловив пані Ользі Ганкевич, якій вірні подарували вишивану сорочку.

Тернопільсько-Зборівська Єпархія УГКЦ