У Брюховичах розпочалася щорічна осіння зустріч греко-католицьких та римо-католицьких єпископів України
Коментарі Вимкнено до У Брюховичах розпочалася щорічна осіння зустріч греко-католицьких та римо-католицьких єпископів України
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/11/ugcc_rcc_f3e45-176x176.jpg)
24 листопада, в реколекційному домі РКЦ у Львові-Брюховичах розпочалися спільні реколекції греко-католицьких і римо-католицьких єпископів України. Реколекції, які цьогоріч виголошує владика Микола Лучок, єпископ-помічник Мукачівської дієцезії РКЦ, триватимуть з 24 до 26 листопада. Опісля відбудеться також братня зустріч католицьких ієрархів. У зв’язку з епідеміологічними обмеженнями більша частина єпископів бере участь… Read more »