У Чемерівцях вшанували жертв голодомору 1932-1933 років.
Коментарі Вимкнено до У Чемерівцях вшанували жертв голодомору 1932-1933 років.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-28_19-09-43-176x176.jpg)
28 листопада 2020 року Божого, у с. Чемерівці, у парку слави відбулася акція Пам’яті, що розпочалася під звучання скорботного реквієму покладанням квітів, житнього колосся та лампадок до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років. В заході взяли участь керівництво громади, представники структурних підрозділів селищної ради, духовенство, за участю отця Василя Демчишина, чемерівчани. Учасники акції… Read more »