Міжконфесійна хода на підтримку сімейних цінностей відбулись у м.Хмельницькому та м.Кам’янці-Подільському

      Коментарі Вимкнено до Міжконфесійна хода на підтримку сімейних цінностей відбулись у м.Хмельницькому та м.Кам’янці-Подільському

У неділю 16 травня у м. Хмельницькому та у м. Кам’янець-Подільський відбулася міжконфесійна хода на підтримку сімейних цінностей. У заході брали участь Римо-католицька церква, Українська Греко-католицька церква, Православна Церква України, протестантські церкви. Християни різних конфесій зібралися разом,аби висловити своє переконання: Людина – це благословений Творцем союз чоловіка і жінки, місце народження нового життя, основа здорового суспільства та майбутнє нашої Батьківщини.

У м. Хмельницькому хода відбулась під молитовним проводом Преосвященного Владики Івана Кулика, разом з духовною радою міста Хмельницького. Віруючих людей зібралося кілька тисяч осіб цілими родинами з дітьми. Маршрут прямування пролягав від Храм Христа Царя до парку ім. Чекмана, де відбувся святковий концерт. Від Української Греко-Католицької церкви слова привітання виголосив Преосвященний Владика Іван, а також своїми піснями прославляв Бога та привітав учасників о. Василь Брона з міста Тернополя.
Головне гасло заходу: “Бог сотворив сім’ю, в якій є батько і мати, котрі народжують і виховують дітей у любові”