Святкування храмового празника парафії св. Володимира у м. Деражня
Коментарі Вимкнено до Святкування храмового празника парафії св. Володимира у м. Деражня
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2022/08/зображення_viber_2022-08-02_11-26-31-432-176x176.jpg)
У Неділю 31 липня 2022 року Божого, з нагоди святкувань храмового празника, Преосвященніший владика Іван, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Святого Володимира у м. Деражня, Співслужили з Архиєреєм адміністратор храму о. Мар’ян Головецький, о.м. Іван Данкевич з Хмельницького та інші священнослужителі. У своїй промові владика… Read more »