Парафія Успіння Пресвятої Богородиці в смт Чемерівці святкує 20 років з дня заснування
Коментарі Вимкнено до Парафія Успіння Пресвятої Богородиці в смт Чемерівці святкує 20 років з дня заснування
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2022/08/зображення_viber_2022-08-22_19-30-12-207-176x176.jpg)
У Неділю 21 серпня 2022 року Божого Преосвященний владика Іван (Кулик) очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Успіння Пресвятої Богородиці у смт Чемерівці, Кам’янець-Подільського деканату, з нагоди 20-річчя від дня заснування громади вірних. Співслужили з Архиєреєм адміністратор храму о. Василь Демчишин, о. Степан Яблунівський з Хмельницького та о. Ігор… Read more »