З 10.05.2016 по 22.05.2016 священики Кам’янець-Поділь
Капеланське служіння для українських військових провадили в таких містах, як м. Попасна Луганської області, а саме о. В. Футорський та о. І. Куриба. В той час, як решта священиків служили в м. Ново-Айдар та м. Старобільськ у військовій комендатурі для священичого служіння. Богослуження відбувалися у відведеному куточку у спальній залі військових. На богослужіння військові приходили добровільно у різній кількості, іноді було до 40 чоловік. Близько 15 чоловік приступило до Сповіді і Св. Причастя. По можливості велися духовні бесіди як індивідуально так і загальні. Військові були з декількох областей, а саме з Хмельницької,
Чернівецької, Тернопільської та Львівської. Ставилися до капеланів із повагою. Вдалося також поспілкуватися із місцевим населенням, відшу
їздили служити для військових у м.Щастя і по різних підрозділах По закінченню терміну духовної місії для українських воїнів всі священики з’їхавшись у м. Попасна спільно відслужили заупокійну Літургію за всіма воїнами, які загинули захищаючи рідну землю, поблагословили всіх військових, які були присутні на молитві та подякували їм за їхню службу. Військові в свою чергу дякували за духовну підтримку та просили пам’ятати про них у молитві.
Також небайдужі парафіяни зібрали продукти і різного роду поміч шкарпетки футболки ітд. Всім, хто долучалися до поїздки в різний спосіб подяка від всіх військових і капеланів.
капелан о. Віталій Футорський