26 червня УГКЦ святкує день мирянина

      Коментарі Вимкнено до 26 червня УГКЦ святкує день мирянина

Миряни становлять переважну більшість нашого церковного тіла. Миряни – це вірні Богові християни, котрі живуть у світі. Вони є батьками, матерями у своїх родинах, працюють, виконуючи різні професії, мають різні покликання, але вони вірні Богові на місцях свого служіння. І, нарешті, мирянин – особа, яка сповідує свою віру серед інших людей, які, можливо, належать до інших Церков, інших національностей, інших поглядів, і своїм особистим життям показує світові обличчя Христової Церкви.

Наголошує Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, вітаючи усіх із Днем мирянина, який цього року святкують 26 червня.

Блаженніший Святослав пригадує, що наприкінці червня п’ятнадцять років тому відбувся візит святого Папи Івана Павла II до України: «Цього року минає 15 років із тієї події, коли Папа Іван Павло II проголосив блаженними новомучеників УГКЦ, мучеників XX століття».

Саме в неділю, 26 червня, Предстоятель УГКЦ очолить особливе паломництво до Страдецької гори, де спочиває блаженний мученик УГКЦ Володимир Прийма, покровитель мирянства.

«Запрошую всіх мирян у це паломництво! Задумаймося над тим, що означає бути святими сьогодні, і над тим, як нам свято жити в сучасній Україні, бо Бог нас сотворив, аби ми були святими. Мета християнського життя – освячення в Дусі Святому й покликання до святості. Обіцяю цього дня особливу молитву за кожного з вас», – сказав Блаженніший Святослав.

Джерело: Медіаресурс УГКЦ