Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк, адміністратор Кам’янець-Подільської Єпархії відвідав катедральний храм Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького

      Коментарі Вимкнено до Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк, адміністратор Кам’янець-Подільської Єпархії відвідав катедральний храм Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького

08 січня 2018 року Божого Архиєпископ і Митрополит Василій Семенюк, адміністратор Кам’янець-Подільської Єпархії з архипастирським візитом відвідав катедральний Храм Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького. Традиційно владику зустрічали діти недільної школи, а також настоятель храму о.м. Іван Данкевич запросив очолити урочисту Святу Літургію. Під час Архиєрейської Божественної Літургії владика уділив дияконські свячення брату Миколі Шпітальному. Брат Микола є родом з міста Хмельницького, а також духовно зростав на парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького від часу її заснування. Це перші дияконські свячення у новоствореній Кам’янець-Подільській Єпархії. А також перші свячення покликаних до священства з Хмельницької області.

Після завершення Божественної Літургії всі разом молилися за Україну “Боже великий єдиний”. Відтак Владика подякував усім присутнім за спільну молитву, привітав нововисяченого диякона Миколу та побажав ревного та святого дияконського служіння. У свою чергу диякон Микола також звернувся з подячним словом, подякувавши Богові за ласу покликання, владиці, як доброму та люблячому батькові, за його молитву. Також подякував духовному наставнику о.м. Івану Данкевичу за його підтримку та настанови, всім отцям, батькам, рідним та усім присутнім.

Також присутні у храмі представники Хмельницької міської ради нагородили о.м. Івана Данкевича, директора Хмельницького Обласного Благодійного Фонду Карітас Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня. за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери та благодійної діяльності у місті Хмельницькому та активну участь у формуванні громадянського суспільства.

Для усіх присутніх при виході з храму було приготоване частування.

Прес-служба Кам’янець-Подільської Єпархії