3 священики Тернопільсько-Зборівської митрополії стали радниками Патріаршої курії
Коментарі Вимкнено до 3 священики Тернопільсько-Зборівської митрополії стали радниками Патріаршої курії
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2019/12/зображення_viber_2019-12-03_13-49-38-176x176.jpg)
3 грудня, стало відомо, що на ранковому засіданні генеральної асамблеї Ради Патріаршої курії Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, призначив її радників. Від Тернопільсько-Зборівської митрополії відповідні призначення отримали: отець-доктор Віталій Козак, Патріарший радник від Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, отець Володимир Заболотний, Патріарший радник від Бучацької єпархії, отець-мітрат Іван Данкевич, Патріарший радник від… Read more »