Храмовий празник на парафії Андрія Первозванного в с. Мар’янівка
Коментарі Вимкнено до Храмовий празник на парафії Андрія Первозванного в с. Мар’янівка
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-15_21-40-09-176x176.jpg)
15 грудня 2019 року Божого на парафії Апостола Андрія Первозванного с. Мар’янівка відбулось урочисте святкування храмового празника. На запрошення адміністратора парафії о. Романа Зозулі у святковій Літургії взяли участь священники Хмельницького деканату. На Літургії також був присутній місцевий Римо-католицький священник Віктор Ткач. Літургію очолив синкел Кам’янець-Подільської Єпархії о.м. Іван Дакевич,… Read more »