Преосвященний владика Іван Кулик взяв участь у святкуванні престольного празника Архикатедрального Собору м. Тернопіль
Коментарі Вимкнено до Преосвященний владика Іван Кулик взяв участь у святкуванні престольного празника Архикатедрального Собору м. Тернопіль
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2019/12/ed6-176x176.jpg)
22 грудня, відбулося святкування храмового празника Архикатедрального Собору УГКЦ Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці міста Тернополя. З цієї нагоди відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолили 4 архиєреї УГКЦ: архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, єпископ-помічник Теодор Мартинюк, екзарх Луцький Йосафат Говера та єпарх Кам’янець-Подільський Іван Кулик. У молитві взяли участь велика… Read more »