Отець Іван Данкевич, синкел Кам’янець-Подільської Єпархії отримав відзнаку від мера міста.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2019/12/79942701_2337617449675577_8931305932785188864_o-176x176.jpg)
Щиро вітаємо Синекла Кам’янець-Подільської Єпархії, директора благодійного фонду Карітас-Хмельницький Івана Данкевича з отриманою відзнакою міського голови. Кланяємося низько Вам за ту повсякденну працю, яка переросла у великі здобутки, і бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя в родинному житті і всіх земних благ. Хай Бог Вам допомагає втілювати в життя всі Ваші… Read more »