Вітаємо з днем народження всечесного о.м. Івана Данкевича
Коментарі Вимкнено до Вітаємо з днем народження всечесного о.м. Івана Данкевича
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/01/Otec_mitrat_ivan_Dankevich__Miloserdya_ne_povinne_zakinchuvatisya_zi_svyatami__1327046386-176x176.jpg)
Преосвящнний владика Іван Кулик, священники, монахи і монахині та вірні Кам’янець-Подільської єпархії щиросердечно вітають з днем народження всечесного отця Івана Данкевича, митрофорного протоієрея, синкела Кам’янець-Подільської Єпархії. Нехай щедрий Господь благословляє дні Вашого життя, дарує здоров’я, щастя, радості і надалі плідно служити на Славу Божу, добро Церкви і народу. Нехай Батько… Read more »