Преосвященний владика Іван Кулик у день Йорданського Водосвяття освятив воду на річці Південний Буг
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/01/1579427001-176x176.jpg)
19 січня 2020 року Божого Преосвященний владика Іван Кулик спільно з о.м. Іваном Данкевичем у день Богоявління здійснили освячення води на річці Південний Буг у м. Хмельницькому. «У сьогоднішній день ми в особливий спосіб освячуємо воду, яка є символом Божого благословення для нас. Яка є символом очищення нашої душі, нашого… Read more »