Владика Іван: «Найважливіше у дебатах про дату святкування Різдва – не втратити розуміння самого свята»
Коментарі Вимкнено до Владика Іван: «Найважливіше у дебатах про дату святкування Різдва – не втратити розуміння самого свята»
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/01/Владика-Іван-176x176.jpg)
1 грудня Кам’янець-Подільська єпархія УГКЦ отримала свого першого правлячого архієрея. Ним став виходець із Тернопільщини та багатолітній настоятель української парафії святих Сергія і Вакха у Римі о. Іван КУЛИК. Недавно він із пастирським візитом був у Кам’янці-Подільському, де освятив іконостас у храмі Пресвятої Трійці та напередодні різдвяних свят дав ексклюзивне… Read more »