Преосвященний владика Іван Кулик взяв участь у Богослужінні з нагоди Нового року у Зарваниці
Коментарі Вимкнено до Преосвященний владика Іван Кулик взяв участь у Богослужінні з нагоди Нового року у Зарваниці
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/01/l4-176x176.jpg)
У ніч проти 14 січня 5 архиєреїв УГКЦ, десятки священиків та сотні вірних соборно молилися у Малій Базиліці Матері Божої Зарваницької (Зарваниця, Теребовлянщина) та просили Божого благословення на Новий Рік. Архиєрейську Божественну Літургію очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, який у переддень празника св. Василія Великого отримав численні привітання… Read more »