Владика Іван Кулик очолив велопрощу до Зарваниці

Шпітальний Микола   Серпень 4, 2020   Коментарі Вимкнено до Владика Іван Кулик очолив велопрощу до Зарваниці

31 липня до Марійського духовного центру «Зарваниця» прибули велосипедисти – учасники велопрощі з Хмельницького. Духовну мандрівку до святого місця очолив єпископ Кам’янець-Подільської єпархії Іван Кулик. Група велопрочан вирушила з Хмельницького 29 липня.

Духовний супровід під час подорожі також здійснювали: парох храму Переображення Господнього у смт Стара Синява о. Мирон Лушней, парох храму у смт Сатанів отець Ігор Топоровський та отець-диякон Максим Колодчак.

У четвер, 30 липня, до велопрощі приєдналися паломники з м. Кам’янця-Подільського на чолі з деканом Кам’янець-Подільським о. Антоном Федиком. Відтак до відпустового центру прибуло 27 велосипедистів. У часі паломництва учасники щоденно молилися Святу Літургію, єдналися у молитві за мир в Україні, всіх недужих, медичних працівників і випрошували Божої благодаті для своїх родин.

Прибувши до Зарваниці, прочани помолилися Молебень до Богородиці перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої у парафіяльному храмі й Акафіст на чудотворному місці. У суботу, 1 серпня,  владика Іван очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію у малій базиліці Зарваницької Матері Божої, у якій взяли участь усі учасники велопрощі. Опісля відбулася молитва на Хресній дорозі та в «Українському Єрусалимі».

Інформаційний ресурс УГКЦ