Преосвященний владика Іван Кулик взяв участь у міжконфесійному молитовному сніданку у м. Хмельницькому

      Коментарі Вимкнено до Преосвященний владика Іван Кулик взяв участь у міжконфесійному молитовному сніданку у м. Хмельницькому
21 серпня 2020 р. Преосвященний владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії, а також синкел Кам’янець-Подільської Єпархії о. м. Іван Данкевич взяли у часть  у міжконфесійному молитовному сніданку.
Захід проводится ось уже п’ятий рік поспіль, проведення якого ініціює Духовна рада міста напередодні Дня Незалежності.
За словами організаторів, такі заходи – поширена світова традиція, шанс на діалог між духовенством і представниками різних гілок суспільства.
Владика Іван у своєму духовному слові звернувся до усіх присутніх: “Кожна зустріч дуже важлива, адже зутріч допомагає нам зрозуміти один одного, кожна зутріч дає зрозуміти, що ми не є самодостатні, що ми потребуємо іншої людини. І сьогодні наша зустріч не є звичайною, адже сьогодні ми зібрані тут в ім’я Бога. І Господь Ісус каже, що де двоє або троє зустрічаються в моє ім’я, там я серед них. Тому вірмо, що Господь є тут між нами, Господь є щоб нас благословити, надихнути на ще кращу працю, для нашого міста і для нашої області. Кожен з нас тут присутніх отримав меншу чи більшу владу, кожен з нас тут присутніх є на передовій нашого міста, нашої області, можна так сказати займає перші місця. І Слово Боже говорить нам, що той, хто отримує владу, той хто покликаний бути на першому місці в особливий спосіб він є покликаний до служіння, бо правдива влада проявляється в служінні. Сам Господь Ісус Христос, говорить, що він як Бог прийшов із неба тут на землю до нас не для того, щоби ми йому служили, але для того, щоби послужити кожній людині. І коли читаємо Євангеліє зауважуємо, що Ісус немовби похиляється над кожною людиною, особливо над хворими, немічними, потребуючими, Господь є той, який оздоровляє, зцілює і дає сили в щоденному житті. Тому, хотів би побажати кожному з нас тут присутніх, щоби ми завжди пам’ятали, що джерелом нашої мудрості, нашої сили, нашої влади є Господь, щоби ми про нього ніколи не забували. Якщо будемо пам’ятати про Бога, – вірю, що він поблагословить кожну добру справу, яку ми маємо у нашому житті. З іншої сторони хотів би побажати, щоб ми пам’ятали, що наша влада, наше служіння завжди повинна бути спрямована на людину, у центрі нашого служіння завжди має бути гідність людської особи. І думаю, що все те добре, що ми робимо воно буде Богом благословенне. Тому сьогодні я би хотів поросити Божого благословіння для духовенства нашого міста, нашої області, для нашої влади, політиків, військових, волонтерів, добродіїів, жителів нашого міста і нашої області. Нехай благодать Господа нашого Ісуса Христа, любов Бога Отця і причастя Святого Духа буде з усіма нами. Амінь. Нехай Бог береже вас. Слава Ісусу Христу” – завершив Архиєрей.
“Такі зустрічі, – каже міський голова Олександр Симчишин,- привід для того, щоб ще раз помолитися за Україну, поговорити про Україну, подумати про Україну. Мене часом запитують, що нам дала незалежність. Незалежність, свобода, дозволяє нам бути Людьми. Не рабами, які біологічно теж люди, а Людьми, що вільні духом і тілом. Дякую всім, хто й досі захищає нашу незалежність. Вдячний медикам, у котрих тепер своя передова. Бажаю всім перемоги. І у війні, і над хворобами”.
На молитовному сніданку були присутні волонтери, військові, священники різних конфесій, представники влади всіх рівнів.