![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/09/119641447_2978231132280869_360310095312755604_o-300x200.jpg)
З благословення єпископа Кам’янець-Подільської єпархії Івана Кулика, рішенням Засновників та Членів правління організації, БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» отримав статус єпархіального.![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/09/119473867_2978231618947487_7977823574844652699_o-300x200.jpg)
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/09/119473867_2978231618947487_7977823574844652699_o-300x200.jpg)
БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» відвідали Андрій Васькович – президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України», член правління Карітасу Європа та Дзвенислава Чайківська – генеральний секретар «Карітас Україна», експерт проектів і програм по охороні здоров’я, керівник лобістської групи Карітасу України.
Після підписання усіх нормативно-правових документів, Андрій Васькович та Дзвенислава Чайківська у супроводі синкела Кам’янець-Подільської єпархії о. Івана Данкевича відвідали Хмельницьку міську раду, де відбулася робоча зустріч з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/09/119634000_2978231252280857_3448031431526350033_o-300x200.jpg)
Ввечері відбулася зустріч Президента Карітас України з колективом Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ». Пан Андрій Васькович мав добру нагоду цього дня поспілкуватись з працівниками та подякувати їм за роботу.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/09/119783837_2978230928947556_6382996109288649501_o-300x200.jpg)