Благодійний фонд Карітас-Хмельницький отримав статус “Єпархіального”

      Коментарі Вимкнено до Благодійний фонд Карітас-Хмельницький отримав статус “Єпархіального”
18 вересня 2020 року Божого відбулася надзвичайна подія у становленні та розвитку Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ».
З благословення єпископа Кам’янець-Подільської єпархії Івана Кулика, рішенням Засновників та Членів правління організації, БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» отримав статус єпархіального.
БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» відвідали Андрій Васькович – президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України», член правління Карітасу Європа та Дзвенислава Чайківська – генеральний секретар «Карітас Україна», експерт проектів і програм по охороні здоров’я, керівник лобістської групи Карітасу України.
Після підписання усіх нормативно-правових документів, Андрій Васькович та Дзвенислава Чайківська у супроводі синкела Кам’янець-Подільської єпархії о. Івана Данкевича відвідали Хмельницьку міську раду, де відбулася робоча зустріч з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.
За круглим столом обговорили питання співпраці влади міста і БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» у розвитку соціальної сфери громади та дійшли висновку, що нинішній позитивний стан співпраці органів міського самоврядування та благодійного фонду обумовлений, в першу чергу, таким чинником, як обопільне бажання сторін співпрацювати на користь жителів міста, утвердження Хмельницького як європейського високорозвиненого полісу.
Ввечері відбулася зустріч Президента Карітас України з колективом Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ». Пан Андрій Васькович мав добру нагоду цього дня поспілкуватись з працівниками та подякувати їм за роботу.