При парафії св. Івана Богослова м. Нетішин розпочався курс “Школа для батьків”

Шпітальний Микола   Вересень 30, 2021   Коментарі Вимкнено до При парафії св. Івана Богослова м. Нетішин розпочався курс “Школа для батьків”

З 16 вересня при парафії св. Івана Богослова УГКЦ м. Нетішин розпочався курс для батьків «Як говорити, щоби діти нас слухали, та як слухати, щоби діти з нами говорили».

Щочетверга в нижньому залі храму відбувається зустріч батьків з психологом, керівником психологічної служби Національного Університету «Острозька академія» Вікорією Кондратюк.

Заняття проходять у формі тренінгу із застосуванням практичних вправ як драма, повернення до спогадів з дитинства, обмін досвідом, застосування нових способів комунікації. Формат зустрічей передбачає працю з батьками у невеликих групах (до 10 чоловік). Це забезпечить ефективність навчання та набуття нового досвіду.

Метою проведення курсу є покращити стосунки батьків з дітьми, краще зрозуміти себе, свої реакції у відносинах з дітьми, зрозуміти їх потреби, реакції, поведінку, навчитися нових ефективних методів виховання, поділитися досвідом та зачерпнути з досвіду інших батьків.

о. Павло Хведорук