Благодійний фонд “Карітас” влаштував свято до дня Святого Миколая у приміщенні обласної філармонії

      Коментарі Вимкнено до Благодійний фонд “Карітас” влаштував свято до дня Святого Миколая у приміщенні обласної філармонії

Сто двадцятеро маленьких хмельничан 19 грудня отримали подарунки не тільки під подушку, а й зі сцени філармонії. Це діти, які виховуються в багатодітних, малозабезпечених та кризових сім’ях. Це малеча, яка відвідує “Соціальний центр для дітей та молоді з особливими потребами”.

Гостями свята були волонтери та благодійники Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас». Саме для них дітлахи підготували святковий концерт. Допомагали малечі студенти Хмельницької Гуманітарно-педагогічної академії.

Дитячі мрії від пластиліну до батута – поодинці й цілими компаніями дорослі втілювали у життя. Фактично, концерт у філармонії, це – відкриття акції, яку «Карітас» у Хмельницькому проводить всьоме. Йдеться про «Листи до святого Миколая». Так діти пишуть листи із власними бажаннями, а помічники їх намагаються втілити в життя.

В помічників Святого Миколая ще багато справ попереду. На його прихід очікують ще 546 дітей з інтернатних та реабілітаційних закладів, а також діти, що проживають в прифронтовій зоні АТО.

Прес-служба Карітас-Хмельницький