![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/09/240731640_3961851047252201_7826859817792436946_n-300x200.jpg)
Цими днями при благодійному фонді “Карітас Хмельницький УГКЦ” відбулась 12-та щорічна благодійна акція “Шкільний портфелик”. Школярі із Хмельницьких сімей, що опинились в скруті, отримали портфелі з необхідним шкільним приладдям. Загалом, в рамках акції шкільним приладдям та портфеликами забезпечено більше 500 дітей.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/09/217826649_4371392506252899_9169289864014919660_n3-300x200.jpg)
Щира подяка за підтримку та допомогу нашим постійними партнерам – та всім небайдужим Хмельничанам, котрі долучились до акції. Дякуємо волонтерам за чудові та цікаві майстер-класи для найменших школярів, а також аніматорам за феєричне шоу. Завдяки спільними зусиллями ми змогли подарувати дітям щасливий та радісний початок навчання у школі!