![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/270091103_1386722528409206_1299932165761864258_n-300x200.jpg)
Вже кілька місяців триває Проєкт “Школа виживання”. І нещодавно для покращення навчання нашої молоді ми отримали чудовий реманент. Тепер маємо для користування дошку фліпчарт.
«Може видатися, що такі засоби для проведення занять – це вже додаткові блага. Хоча насправді вони полегшують умови навчання та сприйняття необхідного матеріалу учасниками нашої Школи.
Тож дякуємо Шепетівській парафії УГКЦ за такі дари і віримо, що вони сприятимуть нам у виховній праці», – зауважує одна з виховників проєкту «Школа виживання».
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/269903502_1386722541742538_6907671194751635466_n-300x225.jpg)
Нагадаємо, проєкт “Школа виживання” реалізовується з благословення Преосвященнішого Владики Івана Кулика Шепетівською парафією УГКЦ спільно з Шепетівським осередком НСОУ “ПЛАСТ” та має на меті навчити молодь тривалого мандрівництва та виживання у природі.