В Україні стартувала чергова хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру»

      Коментарі Вимкнено до В Україні стартувала чергова хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру»

21 квітня, у Всеукраїнський день довкілля, стартувала весняна хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру».

Мета акції – привернути увагу українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та екопатріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну. Акція пройде по всій Україні.

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» започаткована в Україні 5 листопада 2016 року за ініціативи Української Греко-Католицької Церкви та була підтримана Мінприроди.

Акція стартувала напередодні Міжнародного дня попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни і воєнних конфліктів з метою привернення уваги суспільства до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни та до непоправної шкоди, завданої природним ресурсам України.

В більше, ніж сотні міст і сіл по всій території України були висаджені фруктові, хвойні та декоративні Алеї миру. Минулого року до акції приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади, представники різних конфесій та релігій. Так, зокрема, були висаджені дерева миру в прифронтовій зоні в м. Бахмут та Авдіївка, Дружківка та Роздолівка.

Цьогорічна акція розпочалася у Всеукраїнський день довкілля України, який в державі відзначається з 1999 року відповідно до Указу Президента України «Про День довкілля» щороку у третю суботу квітня.

Усі небайдужі можуть долучитися і підтримати Всеукраїнську безтермінову екологічну ініціативу «Посади дерево миру».

За матеріалами сайту УГКЦ