У Зарваниці відбулися реколекції для священників Кам’янець-Подільської єпархії

      Коментарі Вимкнено до У Зарваниці відбулися реколекції для священників Кам’янець-Подільської єпархії

З 3 по 5 жовтня у марійському духовному центрі с. Зарваниця із благословення преосвященного владики Івана Кулика відбувалися реколекції для священників Кам’янець-Подільської єпархії. Цьогорічні реколекції проводив о. Юстин Бойко, ієромонах студійського уставу.

У розпорядку дня поєднувалися реколеціїйні науки з Літургією та молитвою Часів із добового кола. Під час духовних наук о. Юстин Бойко ділився роздумами над пророчим покликанням і служінням кожного священника в контексті сучасних обставин на прикладі пророка Єремії. Отець-реколектант зауважив, що сьогодні чимало людей відчувають себе духовно розбитими, розпорошеними, перебувають у кризі. Важливо, щоб кожен душпастир міг донести їм Боже слово, допоміг усвідомити, що навіть коли людина опиняється у складних обставинах, у невідомості, як бути далі, Бог знає, як цьому можна зарадити.

Зазначимо, що реколекції для духовенства Кам’янець-Подільської єпархії відбуваються щороку восени. Метою днів духовної віднови є створення можливості для священнослужителів в атмосфері спільної молитви Часослова збагатити свій духовний досвід завдяки повчанням реколектанта й особистому спілкуванню з ним.

Прес-служба єпархії